משלוח חינם לנקודת איסוף בהזמנה מעל 299 שח

המוצרים שלי

היי, אני סתיו וזה הסיפור שלי עם משחקי בצק

הסיפור האישי שלי מתחיל במושב קטן בארץ, למזלי בדרך הגידול שלי ניתנה לי ההזדמנות לחקור את העולם דרך עיניים של ילד/ה, עם כל החושים. אני זוכרת שאמא שלי הייתה מחפשת דרכים לחקור גבולות עם חופש והיא הייתה שופכת לנו עיגולי צבע גואש על רצפת הבית להימרחות ושחרור מיטביים. היא לא ידעה איך קוראים לגישה כזאת או אחרת אז, אבל היא ידעה שזה היה חופש – חופש יצירה.

אינטואיציה הורית – לסמוך על עצמנו

כשהפכתי להיות אמא, ידעתי אילו דברים אני לוקחת מבית הגידול שלי ומעבירה לילדיי, את חופש היצירה והאומנות לקחתי בלי הרבה לבטים, זה היה טבוע בי מילדות. היום, אני אמא לשניים נכון להיום הם בני 3 – ו- 5. כבר מתחילת ההיריון נשאבתי לעולם ההורות המתבסס על ההבנה כי ילדים צריכים לגדול בסביבה המפתחת יצירתיות וחשיבה עצמאית כבר מהגיל הרך. למדתי גישות תקשורת וחינוך שונות והתחברתי במיוחד לתקשורת מקרבת ולגישה המונטסורית ממנה אני שואבת הרבה השראה בערכות היצירה שאני מייצרת ובדרך החשיבה שלי שקיבלה שם, בסיס ומתודה ממשית.

מגע – תחושה ויצירתיות

את המיזם של סיפור בבצק – Dough story יזמתי אחרי הרבה שנים בהם התעסקתי בצילום ואמנות. כשהגעתי לעולם ההורות והאמהות הגיעה גם עשייה מחודשת. פיתחתי משחקים סנסורים ועשרות ערכות יצירה לילדים שלי ולחברים המתאימים לשלבי ההתפתחות ולגילאים שונים. אני מאד מאמינה כי יש לתת לילדינו לחוות את העולם מהגיל הרך דרך מגע והתנסויות. כמעט באופן עצמאי – ניסוי וטעייה, הכרות עם סוגים שונים של חומרים, למידה חווייתית ומשחק פתוח המעודד פיתוח דמיון ויצירתיות.

הגשמה עצמית לא כסיסמא

הצלחתי בעזרתכם להגשים חלום אישי. חלום משפחתי. בעבודה קשה ובהמון יצירתיות ועזרה מהאיש שצועד יחד איתי את מסע החיים. החלום והעשייה הזו הפכו למציאות ולמוצרים וערכות יצירה מבצק לכל הגילאים כמעט. בחנות שלנו, אנחנו מציגים היום ערכות יצירה על פי נושאים שמתחדשים כל הזמן. תוכלו למצוא ערכות – עונות השנה, חגים, אקססוריז, כלים ועזרים ליצירה בבצק, ערכות מונטסוריות – המזמינות חקר של הבצק תוך כדי עשייה מרגיעה. בתהליכים נוצרים רעיונות ללמידה דרך משחק, שיפור מיומנויות וחיזוק שרירי כף היד, תקשורת מקרבת ופעילות חווייתית. לאחרונה אנו מציעים את ערכות היצירה לסדנאות עובדים ומנהלים.

עבודת יד ושמירה על כדור הארץ

סביבה ירוקה ועיסוק בחומרים טבעיים היא בעבורי דרך חיים. אמונה שלמה שלי בדבר שצריך ורצוי להנחיל לדור הבא. בערכות היצירה שלנו אנו מקפידים להשתמש בחומרים טבעיים, ממוחזרים, ללא כל חומרי שימור מזהמים או כימיים. הבצק הטבעי רך ונעים למגע ונעשה מתוך מחשבה לאפשר לילדים בגיל צעיר מאוד חשיפה בטוחה לבצק מבלי למנוע מהם חקר אמיתי של החומר העומד מולם, וללא חשש שהוא יזיק בעוד הפעוט מכניס אותו לפה. עולם ירוק. עולם ידידותי לסביבה, אקולוגיה ושמירה על עולמנו הנפלא הם בעבורי דרך עסקית שפעמים הייתה הרבה יותר מסובכת ויקרה – אך משתלמת מבחינה ערכית ומוסרית.

אומרת לכם תודה

תודה על הרוח הגבית הפרגון וההודעות המרגשות והתמונות של ילדכם שאני מקבלת מידיי יום, אני נהנת וגאה לראות את הילדים שלכם יוצרים מחוברים ונהנים מזמן יצירה משמעותי ומזמן איכות בין הורים לילדים שנוצר באופן טבעי ממשחק משותף בבצק.

זמן איכות הורים ילדים לא פעם עוזר בהדחקת סיפוקים מיידים, מסכים מרצדים ובכך אתם וילדכם לוקחים חלק בשיפור יכולת השליטה בכעסים באמצעות משחק מרגיע ומדיטטיבי, הדמיון המפליג למרחקים במשחק פתוח – וכל זאת באמונה שלמה שהדרך הזאת תתרום להם במשימתם בבגרותם – להחזיק, לטפח, לשמור ולפתח את העולם של מחר.

אוהבת,
סתיו שוגנובסקי – Dough story

המוצר נוסף לסל הקניות

איזה כיף שבאתם!

קבלו 10% הנחה על הרכישה הראשונה

התחברו אל המועדון