משלוח חינם לנקודת איסוף בהזמנה מעל 299 שח

המוצרים שלי

סדנאות סיפור בבצק לגני ילדים, ארגוני עובדים, ימי הולדת

חברות עסקיות ותאגידים גדולים שמים היום במקום גבוה את רווחתם של העובדים וכלל את רווחתם של משפחות העובדים וילדיהם. עולם העבודה הוא מאתגר ורבים מהעובדים בחברות הגדולות עובדים מסביב לשעון. הנהלות מחייבות כיום מנהלים ועובדים לא להזניח את המשפחה ולכן רבים מהם מחליטות להעניק יום קצר אחד בשבוע לזמן איכות עם המשפחה והילדים בבית. אנו יותר ממעודדים פעילויות הורים ילדים בין אם יזומות ובין אם ספונטניות ורוצים להציע לכם מתנות מקוריות ל-"יום המשפחה" ולימי הולדת

מתנה מקורית ל- "יום המשפחה"

"יום המשפחה" או כמו שכולנו מכירים אותו מהעבר כ- "יום האם" הוא מועד מוסכם שבו הנהלות של חברות ומנכ"לים מבינים שעליהם להיות יצירתיים בטיפוח היום החשוב הזה. ההנהלות והמנכ"לים בחברות ובתאגידים הגדולים מבינים כי התחרות על כל מנהל ועובד הופכת לקשה יותר. הם מבינים שעליהם לעשות הכל בכדי ליצור סביבה עבודה תומכת המקדשת גם את המטלות שמחוץ לעבודה. אנו מבקשים להדגיש את החשיבות הרבה בין הקשרים של המשפחה הגרעינית של המנהלים והעובדים לבין התרבות הערכים והחזון של עולם העסקים במאה ה- 21.

סדנת יצירה משותפת באתר החברה ל – "יום המשפחה"

חברות ועסקים נוהגים לחפש ליום המשפחה ערכות מתנה מאתגרות ומעניינות. זאת ועוד פעמים נכון לבחון באמצאותינו לבצע פעילות משותפת של יצירה באמצעות ערכות הבצק של Dough story במקום העבודה. כך הילדים מבלים ונחשפים לפעילות משותפת ויצירתית עם האבות או האימהות שעובדים בחברה. אנו מאפשרים לכם לבנות סדנת יצירה מקורית באתר החברה ולהביא לשינוי יצירתי בכל מה שקשור לחגיגה משותפת ויצירתית של "יום המשפחה". כמות המשתתפים יכולה להיות עד לסדר גודל של 20 הורים עם ילדיהם. כלומר מקסימום 50 משתתפים. ניתן לבצע פעילויות נרחבות יותר בתיאום ובתכנון קפדני מראש. לפרטים צרו איתי קשר באמצעות "צור הקשר" באתר או בטלפון הישיר שלי 0503633797

המשפחה בעולם העסקים התאגידי חשובה ביותר

גם בעולמות העסקיים משפחה הגרעינית של המנהלים והעובדים המסורים חשובה לא פחות. רבים מההנהלות והמנכ"לים בטוחים כי היא חייבת להיות במקום הראשון. אין סתירה בין הצרכים של מקום העבודה למחויבות לבית. ערכות היצירה שלנו Dough story – משחקי בצק גורמות לכולם להרגיש מאושרים מלהיות יחד. כולם נהנים מהיצירה מהתקשורת והאינטראקציה בין ההורים לילדים ובעיקר מזמן איכות משותף ברמת המשפחה הגרעינית!
ערכות ימי הולדת ממותגות
אנו גם יכולים להציע לכם ערכות יצירה ממותגות כמתנות לימי הולדת בעבור הילדים בין 2-7 של המנהלים והעובדים שלכם. מנגד אנו יכולים להציע לכם ערכות מותאמות אישית לעולם התוכן של החברה שיוענקו כשי מקורי לרגל "יום המשפחה" אריזת יצירה מדהימה המתחברת לילדים ולהורים כאחד. ערכה שתכלול את כל הנדרש ליצירת "זמן איכות" הורים ילדים שלא ישכח לעולם. מוזמנים לבקר בחנות האינטרנטית שלנו ולראות את שלל הערכות. ניתן ליצור בעבורכם ערכה מותאמת ומבודלת שתקבל מיתוג על פי ערכי החזון והתרבות של חברתכם.

מה בתוך ערכות היצירה שלנו

ערכות היצירה כפי שתוכלו לראות בחנות האינטרנטית שלנו מכילות מארז ייחודי המכיל בצק טבעי ונעים במיוחד ליצירה ללא כל חומר משמר, ואביזרים נלווים המותאמים לילדים והופכים את היצירה לחוויה שלמה של דמיון ולמידה. תוכלו לקרוא יותר על יתרונות השיטה המונטסורית ועל התועלות – כאן. לעולם העסקים אנו מאפשרים לבנות ערכות ייחודיות הן ליום המשפחה ,חגים והן לימי הולדת לילדי העובדים בגילאים 2-7. הרכב הערכה תקבע במשותף על פי התקציב המוצע ועל פי העלויות הנלוות למיתוג האריזה על פי השפה הגרפית של החברה.

צרו קשר אשמח שנכיר

לקבלת הצעת מחיר מסודרת, לחברות ולעסקים לגבי ערכות "יום המשפחה", חגים וערכות ימי הולדת לעובדים ומנהלים – אנא השאירו פרטיכם ב- טופס צור קשר שבאתר או השאירו הודעה בטלפון הבא 0503633797. אנו מבטיחים כי נחזור אליכם באהבה רבה ובכל המהירות האפשרית!

המוצר נוסף לסל הקניות

איזה כיף שבאתם!

קבלו 10% הנחה על הרכישה הראשונה

התחברו אל המועדון