משלוח חינם לנקודת איסוף בהזמנה מעל 299 שח

המוצרים שלי

סדנאות יצירה, הדרכות וימי עיון למנהלים ולעובדים

מה הופך פעילויות גיבוש צוותים ומנהלים למוצלחות? כשאתם מתכננים פעילויות גיבוש או סדנאות לצוותים, לעובדים ולמנהלים אצלכם בארגון, אתם בדרך כלל מחפשים משהו חדש שיביא לערך מדיד ויהיה שונה מכל שאר הפעילויות המוכרות בחדרי ההרצאות? בשטח? משהו שיגרום למשתתפים לחזור אולי לתקופת הילדות ודרך משחק יוכלו לשפר מיומנויות תקשורת, עבודת צוות, עמידה בלוחות זמנים ויצירה חשיבתית. זאת סדנה היצירה האולטימטיבית בעבורכם.

פעילויות גיבוש סדנת יצירה למנהלים – בצק יצירה למבוגרים?

כן וכן פתחו ראשים ושמעו –  סדנת יצירה המפתחת את הכישורים הנדרשים למנהלים, ראשי צוותים ועובדים בכדי להצליח הרבה יותר. סדנת המנהלים: מנהלים משחקים וחושבים מחוץ לקופסה במסגרת פעילות כיפית ויצירתית באמצעות ערכות המשחק הייחודיות למנהלים ועובדים של Dough story – משחקי בצק. סתיו שוג׳נובסקי ומשה גרימברג פיתחו מודל הדרכה המשלב תכנים מעולמות העסקים יחד עם חזרה לילדות. האדם אצלנו כמו גם הילדים תמיד נמצאים במרכז. אנו לקחנו עקרונות מן הגישה המונטסורית של מריה מונטסורי ועשינו להן התאמה לעולמות העסקים ולמיומנויות החשובות לשיפור מערכות תקשורת בינאישיות, עבודת צוות, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה באמצעות פעילות חווייתית.

לחשוב כמו ילדים – לאמץ תקשורת אפקטיבית

אנו מאמינים ביסודו של כל אדם או מנהל כסקרן מטבעו ובעל יכולות למידה תוך כדי התנסויות בצורה אוטודידקטית. זה ניכר ומורגש בעיקר בילדים צעירים המגלים את העולם דרך יצר סקרנותם דרך מגע וחומרים שונים. סדנת המנהלים שלנו מעניקה כלים ניהוליים עדכניים המועברים בחלקם במסגרת משחקי יצירה הגורמים למשתתפים לשבור פרדיגמות ולצאת מתוך אזורי הנוחות המוכרים. אנו עושים זאת בשילוב 2 תחומים. מפגש התנעה המחייב את המשתתפים לחזור לימי הילדות. להרגיש חופשיים ליצור, להיות יצירתיים, להיפתח ולהבין כי ההצלחה טמונה בעבודת צוות ובתקשורת בינאישית מיטבית. השני למידה חווייתית במסגרת קבוצות עבודה בנושאים הזקוקים לשיפור. נשמח לשתף אתכם במידע נוסף ובתכנים הנוספים הנלווים לסדנת היצירה למנהלים ועובדים – פנו אלינו. לקבלת מידע נוסף.  

משפרים את יכולות עבודת הצוות

בתחום פעילויות הגיבוש ועבודת הצוות המשתתפים מחויבים לשפר ולתרגל ניהול משימות וצוותים מחוץ לעולמות התוכן שלהם. בחלק הראשון הכיפי של היצירה והמשחק בערכות הבצק ראינו משתתפים נהנים, מתחרים קבוצה בקבוצה, משתוללים, צוחקים וחולקים ביחד רגעים מיוחדים וכיפיים ממש כמו בילדותם שלהם או של ילדיהם. הסדנה הייחודית שלנו למנהלים, משפרת מודעות לצורך של שיתוף הפעולה ושיפור מיומנויות התקשורת. זאת ועוד המשתתפים מחויבים ליצור מגע והתקרבות בין החברים בקבוצה, כאן הם נדרשים לבצע תכנון וביצוע משותף – וכל אלה, בצורה אינטואיטיבית דרך משחק המביא להשגת מטרות ותועלות הרבה יותר מעמיקות ברמה הניהולית.

מה כוללת סדנת היצירה למנהלים?

כל חברה או הנהלה ואו מנכ"ל מייחלים לכך שצוותי הניהול ורמת המנהלים בהנהלה המורחבת ובהנהלה המצומצמת ידעו לעבוד ללא חיכוך ואינטריגות. הם כמו אחרים רוצים שהמנהלים והצוותים יהיו מגובשים יעבדו בשיתוף פעולה. בסדנת היצירה שלנו למנהלים, אנו משלבים למידה והעשרה מסורתית עם מקטע של עבודת יצירתית בקבוצות. לא פעם יש קשיים בעבודות צוותים ומנהלים כגוף אחד זה נובע הרבה פעמים מחוסר במיומנויות תקשורת אפקטיבית ותקשורת בינאישית טובה, פעמים לזה הצטרפו אינטריגות, מנהלים כושלים, מתח ותחרות

להלן הנושאים המרכזיים שבאים לידי ביטוי בסדנה היצירה והכוללים הרבה מעבר למשחק בבצק:

  • שיפור ביכולת החשיבה היצירתית. תכנון וקבלת החלטות בצוות כחלק מהתהליך במשימת היצירה המשותפת.
  • שיפור מיומנויות של עבודת הצוות. עמידה בלוחות זמנים ושיתוף פעולה מקדם. 
  • שיפור מיומנויות של תקשורת אפקטיבית – שיפור התקשורת הבינאישית כמפתחות להצלחה ניהולית.
  • בחינת היכולת והדינמיקה הקבוצתית להשגת מטרות ויעדים משותפים.
  • שבירת פרדיגמות ופיתוח חשיבה יצירתית.

סדנת מנהלים Dough story – משחקי בצק – למי היא מתאימה? 

לארגונים וקבוצות של בין 9-15 מנהלים או עובדים, או במסגרת הנהלה מצומצמת 6-8 משתתפים. למספר רק יותר של צוותים יש להיוועץ בנו לפיתוח מערך המתאים עבורכם.  התכנים והנושאים שבהם נתמקד יבחרו לאחר אפיון מצב קיים ואיתור צרכים עם החברה.

  • לכל מנכ"ל של ארגון עסקי המבין עד כמה חשוב להשקיע במנהליו ובעובדיו. כזה המבקש לשפר מיומנויות תקשורת בינאישית, האצלת סמכויות, עבודת צוות ופיתוח, חשיבה יצירתית והיציאה מאזורי הנוחות בחברה שהוא מנהל.
  • למנהלות משאבי אנוש והדרכה המבקשות להביא סדנה אחרת המביא לערך המשלב עבודה בקבוצות במסגרת ערכות היצירה למנהלים, עובדים וצוותים של Dough story – משחקי בצק המבקשות לשפר ולשנות את דפוסי התקשורת בין המנהלים והעובדים  
  • בכל מקרה החלק היצירתי מהווה "סטרטר" לפעילויות חשובות לא פחות במסגרת סדנת המנהלים שבאות להעניק למשתתפים "ארגז כלים עדכני" במגוון רחב של מיומנויות שאנו נתכנן יחד להעביר במסגרת הסדנה הכוללת. חשוב כי תדעו שניתן להתאים הסדנה ואת מבחר התכנים המקצועיים לעולם התוכן של הארגון

זה הזמן לאתגר אותנו

לקבלת הצעת מחיר לארגון שלכם, ניתן להתקשר אל משה גרימברג : 0544814332 או לשלוח פנייה ישירה לסתיו שוג׳נובסקי דרך כאן. מנכ"ל, סמנכ"ל מש"א והדרכה – תנו לעצמכם הזדמנות לחוות סדנת למידה ושיפור מיומנויות לעובדים ולמנהלים אחרת מהמקובל.

ערכות יום המשפחה וערכות ימי הולדת

חשוב כי תדעו שיש באפשרותנו לספק ערכות "יום משפחה" לעובדים שלכם בארגון שלהם ילדים בגילאים 2-7 לפעילות מדהימה. ארגונים רבים לוקחים אחריות על ניהול הזמן של העובדים מעבר לשעות העבודה הארוכות. כמו כן ארגונים מחליטים להעניק ערכות ימי הולדת לילדים עד בגילאים 2-7 מתוך המבחר הענק של ערכות היצירה שלנו.

בואו ונהיה חברים

כהורים לילדים אני מזמינה אותכם לסייר באתר ולהתרשם מהמגוון הרחב והמתחדש של ערכות היצירה שלנו מבצק. תנו לעצמכם ולילדכם "זמן איכות" ביצירה משותפת. מוזמנים לקרוא על היתרונות של ערכות היצירה שלנו – כאן. המשוב מצידכם חשוב לי מאד. בואו ונהיה חברים בפייסבוק ובאינסטגרם.

המוצר נוסף לסל הקניות

איזה כיף שבאתם!

קבלו 10% הנחה על הרכישה הראשונה

התחברו אל המועדון